بازدید استاندار لرستان از شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی گفت: در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور استاندار و معاون امور اقتصادی استاندار،مدیران دستگاههای اجرایی، مدیران بانکها و فعالان بخش خصوصی تشکیل شد موانع و مشکلات واحد های تولیدی و همچنین شهرکها مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
استاندار لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: هدف ما راه اندازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در استان و در نهایت ایجاد اشتغال می باشد.
رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان نیز گفت: شهرک صنعتی شماره ٢ خرم آباد ١٣٠ هکتار مساحت دارد و در این شهرک تاکنون ١٤٠ قرارداد ساخت واحد صنعتی منعقد شده که ١٠٤ قرارداد به بهره برداری رسیده و زمینه اشتغال یکهزارو ٩٠٠ نفر را فراهم کرده است.
رازانی ضمن بیان اینکه ٤٠درصد واحدهای شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد غیرفعال و ٦٠ درصد فعال است، افزود: از سال ٩٢ تعداد ٢٢ واحد صنعتی در این شهرک در تملک بانک های استان قرار دارد.
وی گفت: استاندار و هیات همراه از 5 واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد از قبیل واحد صنعتی پوشاک نیازی، شیرینی پانیذ ماداکتو، آذرین پارس، فولاد لرستان و الکل سازی بتزدید به عمل آوردند.

تصاویر مربوط به خبر