بررسی مشکل تلاقی عبور خط راه آهن از اراضی شهرک صنعتی دورود 2

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از جلسه بررسی مشکل تلاقی عبور خط راه آهن از اراضی شهرک صنعتی دورود  2با حضور مشاورین طرح راه آهن دورود در محل دفتر شرکت شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان در جلسه ای با حضور مشاورین طرح خط عبور راه آهن دورود به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکل عبور خط راه آهن از مسیر اراضی شهرک صنعتی دورود 2 پرداختند .

رازانی تصریح کرد: عبور راه آهن از شهرک صنعتی می تواند یک فرصت و یا یک تهدید قلمداد شود از این جهت می تواند فرصت باشد که جهت ترانزیت محصولات واحدهای صنعتی کمک شایانی خواهد نمود اما از سویی از بین بردن اراضی مفید برای استقرار واحدهای صنعتی ممکن است شهرک را با مشکل مواجه کند .

ایشان اضافه کرد : در این موضوع برای راه آهن و شهرک بایستی معادله بصورت برد –برد باشد یعنی هردو پروژه از فرصت های مفید همدیگر استفاده نمایند .

وی گفت :پیشنهادات مطرح شده در این جلسه در جهت اجرای طرح ذکور با کمترین محدودیتها برای شهرک صنعتی دورود بوده است که مقرر گردید شرکت مشاور ضمن بررسی دقیق مسیر نسبت به اصلاح طرح قبلی اقدام و نتیجه را به این شرکت اعلام نماید.

وی تاکید کرد: چنانچه این تلاقی مرتفع نگردد، شهرک صنعتی دورود که کار تملک اراضی آن با مشقت انجام شده و در هیج جای شهرستان امکان ایجاد شهرک به دلیل عدم وجود زمین مناسب وجود ندارد از جنبه انتفاع ساقط خواهد شد.