برگزاری تور صنعتی و بازدید بانوان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي لرستان از برگزاری تور صنعتی و بازدید بانوان مشاور دستگاههای اجرایی استان از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختيار رازاني اظهار داشت: این تور صنعتی به مناسب ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف فرهنگسازی مصرف کالای ایرانی و آشنایی بانوان با تولیدات بومی استان و به منظور تبادل تجربیات و آشنایی با بهره وری واحدهای صنعتی موفق برگزار شد.
 وی گفت: در این تور صنعتی که با حضور مدير كل  امور بانوان استانداري برگزار شد جمعی از مشاوران بانوان دستگاههای اجرایی استان نیز حضور داشتند.
 رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان با اشاره به ضرورت ایجاد ارتباط مستمر و پایدار بین صنعت و بانوان تصریح کرد: برگزاری این تورهای صنعتی موجب افزایش سطح آگاهی بانوان و آشنایی آنان با مشاغل مختلف و فرآیند تولید یک کالا خواهد شد.
 رازانی بیان کرد: در پی این تور صنعتی بانوان از چهار واحد تولیدی شیرینی پانیذ ماداکتو تولید کننده کیک و شیرینی، دانا کاسیان تولید کننده فرآورده های گیاهان دارویی، رضایت خاطر دوخت سفیدکوه تولید کننده البسه یکبار مصرف بیمارستانی و سنگ پارسیان تولید کننده سنگهای تزئینی بازدید نمودند.
 وی گفت: آشنایی با مواد اولیه، خط تولید، فرآیندهای ترکیب مواد، بسته‌بندی و انبار از جمله مراحلی بود که بانوان از نزدیک با آن آشنا شدند.
رازانی ضمن تاکید بر اینکه فرهنگ سازی کار و تولید بایستی از بانوان و دانش آموزان شروع شود افزود: با برگزاری اینگونه تورهای صنعتی، بانوان و دانش آموزان نه تنها با فضای محیط کسب و کار آشنایی پیدا می کنند بلکه در آینده در انتخاب شغل آنان موثر خواهد بود.