برگزاری تور صنعتی و بازدید صنعتگران لرستان از خوشه صنعتی بسته بندی قزوین

برگزاری تور صنعتی و بازدید صنعتگران لرستان از خوشه صنعتی بسته بندی قزوین

 

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری تور صنعتی و بازدید صنایع غذایی و بسته بندیاین استان از خوشه بسته بندی در استان قزوین خبر داد.

 

فرزاد محمدی افزود: این تور صنعتی با حضورتعدادی از صنعتگران واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان و همچنین معاون صنایع کوچک استان با هدف آشنایی با خوشه بسته بندی قزوین و استفاده از تجربیات خوشه برگزار شد.

وی تصریح کرد: حضور صنعتگران و بازدید آنها از این گونه خوشه ها باعث تبادل اطلاعات علمی و فنی و تعامل هر چه بیشتر واحدهای صنعتی مستقر در سایر استانها در سراسر کشور خواهد شد .

 وی گفت: شرکت کنندگان در تور صنعتی از واحدهای صنعتی شمس آذر تولیدکننده آرد و ماکارونی ،شرکت مهرام تولیدد کننده انواع سس و کنسرو ،شرکت ایران رول تولید کننده   لفاف های بسته بندی ،شرکت آراپوش گستر تولید کننده تیوپ خمیر دندان و شرکت آیینه فیلم پارسیان تولید کننده فیلم pvc  و چاپ opp-pvc  و لمینت واقع در شهرکهای صنعتی کاسپین و البرز بازدید کردند.

 همچنین در ادامه این تور جلسه ای با حضور عامل توسعه خوشه بسته بندی در محل اتاق بازرگانی قزوین برگزار شد که اهمیت بسته بندی در ارتباط با تصمیم به خرید مشتری در نقطه فروش محصول مورد بررسی قرار گرفت .

فخر عامل توسعه خوشه بسته بندی قزوین گفت : بازدید تولیدکنندگان و طراحان از غرفه های دارای محصولات مشابه سطح استان می تواند تاثیرات به سزایی در انگیزه و عملکرد آتی آن ها در طرح، نقشه و بافت بسته بندی داشته باشد.