برگزاری دوره آموزشی اصول ایمنی ، بهداشت کار و اطفاء حریق درشهرکهای صنعتی لرستان

برگزاری دوره آموزشی اصول ایمنی،بهداشت کار واطفاء حریق درشهرکهای صنعتی لرستان

 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری دوره آموزشی اصول ایمنی،بهداشت کار و اطفاء حریق درشهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد خبر داد.

 

فرزاد محمدی افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی و شناخت صنعتگران  از اصول ایمنی و بهداشت کار و آشنایی با عوامل زیان آور ، حوادث ناشی از اطفاء حریق در محل کار ، آشنایی با وسایل حفاظت فردی ، آشنایی با آیین نامه ها و قوانین ایمنی در محل کار بوده که این دوره ها در محل ساختمان کسب و کار شهرک صنعتی خرم آباد شماره (2) برگزار شد.

وی تصریح کرد: این دوره آموزشی 8 ساعتی با حضور 45 صنعتگر برگزار شد که در نهایت تاکید شد که کارگران از وسایل حفاظت فردی مناسب از جمله روپوش ، کلاه ، دستکش و غیره با توجه به نوع کار استفاده نمایند .

 محمدی خاطرنشان کرد: این دوره برای صنعتگران دو شهرک صنعتی خرم آباد شماره (1) و بروجرد نیز برگزار و در پایان این دوره آموزشی ، برای شرکت کنندگان ، گواهینامه آموزش اصول ایمنی،بهداشت کار واطفاء حریق صادر می شود .

 

وی گفت : علاوه بر برگزاری این دوره آموزشی در سال جاری 11 دوره آموزشی دیگر از جمله    آشنایی با توسعه خوشه های صادرات گرا ، کنترل کیفیت لوله های پلیمری ، بورس و شیوه های سود آوری در بازار سرمایه ، جوشکاری پلاستیک ها ، طراحی قالب های پلاستیک ، قوانین و مقررات زیست محیطی ، امنیتIT ، اصول بازاریابی ، مدیریت نام تجاری ، مدیریت فروش ، استراتژی های بازار در محیط رقابتی برگزار خواهد شد .