برگزاری کمپین تخصصی صادرات در شرکت شهرکهای صنعتی لرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: این کمپین با حضور نمایندگان شرکت زودل و مدیران و صنعتگران واحدهای صنعتی در محل سالن کنفرانس ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد برگزار شد.

 

 

وی گفت: کمپین تخصصی صادرات با عنوان "شما هم می‌توانید صادرات کنید"با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق ضمانت صادرات ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و بانک توسعه صادرات ایران، توسط زودل (zoodel.com ) در سراسر کشور راه‌اندازی شده تا فرصت صادرات بدون دغدغه را به تولیدکنندگان و یا توزیع‌کنندگان آموزش داده و با اطلاعات لازم در این زمینه آشنا کند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان افزود: صادرات محصولات هر کشور نقش مهمی در ادامه حیات و رونق صنایع کوچک و متوسط  دارد بنابراین حضور بخش خصوصی در کنار دولت با ارائه راهکارهای جهت تسهیل‌ و تقویت صادرات، می تواند موجب توسعه و رونق تولید، افزایش فروش و همچنین افزایش ارزآوری شود.

 

رازانی با اشاره به اینکه شرکت زودل با ارائه آموزش های کاربردی به صنعتگران و تولیدکنندگان ورود آنها را به بازارهای بین المللی تسهیل می کند، اظهار داشت: در این کمپین شرکت زودل صنعتگران را با مراحل و پروسه کاری این شرکت از قبیل آموزش های کاربردی، تولید محتوا چند زبانه، ویترین زودل، فروشگاه اینترنتی پنج زبانه شخصی، بازاریابی و مناقصه، خدمات بازرسی و تایید هویت، پرداخت امن، خدمات حمل و نقل و آمارهای تجارت خارجی آشنا نمود.

 

وی یادآور شد: در پایان تعدادی از صنعتگران و علاقه‌مندان با تکمیل فرم های ثبت نام  اقدام به شرکت و عضویت در کمپین تخصصی صادرات نمودند.

تصاویر مربوط به خبر