تجليل از واحدهای صنعتی برتر در شهرکهای صنعتی لرستان هم‌زمان با روز جهاني استاندارد

تجليل از واحدهای صنعتی برتر در شهرکهای صنعتی لرستان هم‌زمان با روز جهاني استاندارد

 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری مراسمی که به مناسبت روز جهانی استاندارد با حضور مديرکل استاندارد استان لرستان و معاون عمراني استاندار و مدیران سایر دستگاههای اجرایی استان خبر داد .

 

فرزاد محمدی گفت: در این مراسم از ۲۲ واحد نمونه استان تجلیل شد که از این تعداد 6 واحد صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان بودند .

وی اظهار داشت : این واحدها شامل شرکت تاسيساتي ميلاد خرم، شرکت توليدي پوشش بام غرب دلفان، شرکت بهروان لرستان، شرکت داروسازي دکتر جهانگير، شرکت توليدي باند و گاز افرند و شرکت سيم‌لاکي مرکزي بوده که با اهداي لوح تقدير و تنديس واحد نمونه استاندارد از ایشان تقدير شد.

محمدی گفت : واحدهای صنعتی می توانند با تولید و افزایش کیفیت و استانداردسازی محصولات خود در جهت بالا بردن رضايت مشتريان مصرف تولیدات داخلی را افزايش و از ورود کالاهای  خارجی جلوگیری نمایند .

محمدی ضمن تشکر از زحمات کارکنان سازمان استاندارد به نقش این سازمان در سلامت جامعه اشاره کرد و گفت : استانداردسازي در همه زمينه ها از جمله مواد غذایی ، مصالح ساختمانی ، قطعات خودرو و غیره موجب می شود تا مردم با آسايش و امنيت خاطر بيشتري از محصولات و توليدات داخلی استفاده کنند.

تصاویر مربوط به خبر