تجلیل از بانوان کارمند و مشاور شرکت شهرکهای صنعتی لرستان به مناسبت روز زن

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر ، از بانوان شرکت شهرکهای صنعتی لرستان تجلیل شد.

 

در  ابتدای این مراسم که در دفتر مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی  برگزار گردید، رازانی  با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در این شرکت و مشاوران  به گوشه ای از توانمندی های آنها درامورات اداری و تخصصی پرداخت و گفت : بانوان جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفا کنند .

رازانی با اشاره به اینکه در دوران جاهلیت دختران زنده بگور می شدند تا اینکه خداوند متعال به پیامبر فرمودند ، به شما کوثر عطا کردیم و منظور از کوثر همان حضرت فاطمه (س) بود که چون خورشیدی بر تارک اسلام عزیز می درخشد .

وی اظهار داشت : در احادیث زیادی که مورد تائید اکثر فقها است ، حضرت فاطمه بعنوان سرور بانوان اهل جنه و بهترین الگو برای زن مسلمان حضرت فاطمه می باشد.

رازانی  با اشاره به سخنان امام راحل بر نقش و جایگاه  زنان در نظام انقلاب جمهوری اسلامی افزود: بر اساس فرموده حضرت امام (ره) زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی انقلاب نداشتند بلکه جلوتر از مردان بودند و تدام انقلاب هم نیازمند به حضور مؤثر زنان است.

وی در خصوص تصدی گری بانوان و محول کردن امورات به دست آنها بیان داشت : به فضل الهی در سال پیش رو  سعی بر این داریم که از نقش بانوان در پیشبرد اهداف بیشتر استفاده کنیم و بیشتر از مدیریت این قشر بهره مند شویم و امید روشنی به این هدف داریم .

رازانی با اشاره به الگوهای خدمت رسانی توسط بانوان در استان و کشور  گفت : در حال حاضر هستند بانوانی که پست های مهم اجرای را در سطوح مدیریتی عالی به راحتی اداره و راهبری می کنند که می توان آن را بعنوان یک سرمشق تلقی کرد .

در پایان این جلسه ازبانوان شاغل در شرکت شهرکهای صنعتی  با اهداي لوح و هدايايي تجليل به عمل آمد

تصاویر مربوط به خبر