دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل  شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان به اتفاق معاونین و مدیران شرکت  با  حضرت آيت ا... میرعمادی  نماينده ولي فقيه و امام جمعه  شهرستان خرم آباد  در محل دفتر وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان لرستان بختیار رازانی ضمن ارائه توضیحاتی در ارتباط با عملکرد شرکت در سال گذشته ، ارتقاء صنعت در استان  را عامل  مهمی در جهت  رفع محرومیت و  معضل  اشتغال  در استان مطرح کرد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان با بيان اينكه  شهرک های صنعتی بهترین محل  استقرار واحدهای صنعتی برای  جذب سرمایه گذاری است ، از فراهم بودن زيرساختها در شهرك ها و نواحی صنعتي در استان خبرداد و گفت:در این زمینه با بهره گیری از تمامی ظرفیت های قانونی از سرمایه گذاران حمایت می شود.

رازانی اعلام کرد بیش از 90 درصد صنایع کشور کوچک و متوسط هستند و بار اصلی اشتغال روی دوش اینگونه صنایع است . بنابراین حمایت از صنایع کوچک موجب رونق تولید و اشتغال خواهد شد .

ایشان افزود استان لرستان دارای 21 شهرک و ناحیه صنعتی می باشد که 16 شهرک دارای امکانات زیربنایی جهت استقرار واحدهای صنعتی است و بیش از 96 درصد صنایع استان صنایع کوچک هستند .
در ادامه آیت ا....میرعمادی  امام جمعه خرم آباد  با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را برای عملی كردن شعار سال با محوریت مسائل اقتصادی  در تمامی زمینه ها به كار گیریم.
امام جمعه خرم آباد  در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات صادقانه مسئولان اظهار امیدواری كرد با محقق شدن شعار سال و حمایت همه جانبه از کالای ایرانی  زمینه رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و در نهایت ریشه كنی بیكاری در استان مهیا شود.