رشد 7 برابری در واگذاری اراضی و 2 برابری در قراردادها در سال 96 نسبت به سال 95

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان ضمن تشریح عملکرد واحد برنامه ریزی و امور متقاضیان در سال 96 ،از  واگذاري زمين به متقاضيان در شهركها و نواحی  صنعتي لرستان  با مشوق های  حداكثري  در قيمت تمام شده حق انتفاع  خبر داد .

 


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت :شرکت شهرکهای صنعتی لرستان یا ایجاد زیرساختهای لازم در شهرکها و نواحی صنعتی  استان زمینه و بستر را برای تسهیل در روند تولید فراهم نموده است .

بختیار رازانی  از انعقاد 50 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 54 هکتار در سال 96 به سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد : که نسبت به مشابه سال قبل 200 درصد رشد داشته است  .

وی با اشاره به افزایش درخواست سرمایه گذاران برای تولید در شهرکها و نواحی صنعتی استان افزود : در سال 95 تعداد 25 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 8 هکتار منعقد شد که با توجه به حمایت ها برای جذب سرمایه گذاری در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است که نشان از افزایش اقبال سرمایه گذاران داخلی و فعال بخش خصوصی استان به شهرکها و نواحی صنعتی این استان دارد .

رازانی در ادامه  اعلام كرد: واگذاري زمين به متقاضيان در شهركها و نواحی صنعتي لرستان با تشویق های  حداكثري  در قيمت تمام شده حق انتفاع  در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است نیز انجام خواهد شد .