لزوم استفاده از ظرفیت عظیم بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرکها و نواحی صنعتی لرستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان از برگزاری جلسه بسیج کارگری با حضور فرمانده بسیج کارگری شهرستان خرم آباد در محل دفتر شرکت شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد  

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختيار رازاني مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: این جلسه به منظور هماهنگی ها و ارائه پیشنهادات جهت هرچه فعالتر نمودن پایگاه بسیج کارگری شرکت و شهرکهای صنعتی استان ، در محل دفتر مدیرعامل با حضور فرمانده بسیج کارگری برگزار شد .

بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت : برای مقابله با تهدیدات راهی جز تکیه بر اقتصاد مقاومتی نداریم و برای تحقق این موضوع که مورد تاکید فراوان رهبر معظم انقلاب نیز است ، فرهنگ و تفکر بسیجی بسیار کارگشاست . 

رازانی بیان کرد : در این جلسه برنامه های جذب ، تبدیل عضویت و چگونگی اجرای حلقه های صالحین پایگاه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت .

رازانی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را از رسالتهای مهم بسیج کارگری اعلام کرد و گفت : اقتصاد مقاومتی تلاش و جدیت مردم و مسئولان را در عرصه کار و تولید می طلبد و از آنجایی که بسیج کارگری معنایی جز کار و تلاش با رویکرد جهادی ندارد ، نقش این قشر در تحقق آن پررنگتر خواهد بود .